Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 12.4.2009

Čestitam, ElBarto in Nebomgabiksal sta napredovala v moderatorja foruma podsvojostreho. Smile

Če bosta rabila kakšne napotke ali karkoli podobnega, mi pa pišita.

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 12.4.2009

karantanka Napisal:Hvala za brisanje reklam v mojem spletniku. Kaj pa opcija, kot je bila včasih, da si komentarje sam lahko brisal, je to možno uvesti nazaj?

Dodano.

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 12.4.2009

Na svoji spletni strani imam povezavo na spletnik. Pri stari verziji je bilo možno pogledati spisek vseh objav, tako da je bil spletnik zelo pregleden. Pri novi verziji tega ni. Zadeva mi še vedno funkcionira, vendar se moja zadnja objava na spisku vseh objav ni pojavila. Tole se odpre s klikom na povezavo "BLOG" na moji spletni strani.

[Slika: scr60149406035956.jpg]

Je mogoče urediti tako, da se vsaka moja nova objava pojavi na tem spisku? Predzadnja se recimo je, čeprav je bila objavljena že po preoblikovanju portala. Idealno bi bilo, da bi bilo spletnik mogoče urejati, kot se sicer da urejati bloge. Objave po kategorijah itd.
Pa število ogledov se je tudi videlo pri prejšnji varianti spletnika.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 13.4.2009

Na to temo so se že dogajale spremembe...

@Tadej, pogled ki je nastavljen za "Zadnji spletniški vnosi" naj bo tudi za "moj spletnik" (default sort po USTVARJENO); doda se samo število pogledov. Pa če si še čisto malo zmišljujem naj bo sort za zadnje spletniške vnose po ZADNJI KOMENTAR. Tako bodo tako ali drugače aktivni spletniki vedno na vrhu, kar je bolje.

Naslednja manša dodelava bi bila potrebna za "seznam spletnikov" - poravnave ne delajo, amapk to ni bistveno. Sort seznama naj bo po imenu uporabnika in namesto strani 1,2,3... bi bilo bolje A,B,C,D... Tako najdeš pod N - Nebomgabiksal, ki je drugače na nevemkateri strani ;-)

In glede na to, da so spletniki svoja aplikacija, bi si zaslužili iskalnik...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - tris - 8.5.2009

pred časom ni delala avtomatska prijava(nekaterim)--potem je delovalo---sedaj mi zopet ne dela

Firefox 3.0.10

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - tomice - 8.5.2009

Meni od prenove ne dela avtomatska prijava.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Pier01 - 8.5.2009

Tudi jaz imam vseskozi probleme s to samodejno prijavo. Sem prijavljen par dni, potem pa me spet ven vrže. V glavnem, zadeva je za poštimat.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - izotop - 8.5.2009

v takih primerih ponavadi pomaga, da spucaš stare cookie od strani ipd.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - tomice - 8.5.2009

izotop Napisal:v takih primerih ponavadi pomaga, da spucaš stare cookie od strani ipd.

Sem zbrisal že n-tič cookije, potice, štrudl in še kaj, pa nič ne pomaga.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Pier01 - 8.5.2009

Enako tukaj.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 17.5.2009

NUJNO JE TREBA UPDEJTAT FORUM
uporabnik odvdocom veselo spama reklame za dvdje, samo vprašanje časa je še, kdaj se bo našel nekdo, ki bo izkoristil znane slabosti trenutne (stare) verzije in vse skupaj nekam poslal....
trenutna verzija 3.0.2 je že staaaraaaaa, obstaje že 3.0.4!
El B.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 17.5.2009

Tadej: viewtopic.php?f=26&t=21251
Na slošno je v Mnenja in predlogi kakšna zašla tematika...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - jetka - 28.5.2009

ja pa dejte skenslat tega k spama z dvdji.....

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 28.5.2009

Pa če bi meni odgovoril na vprašanje glede spletnika, ki sem ga zastavil zgoraj, bi blo tud fajn.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 1.6.2009

Terakota Napisal:Na svoji spletni strani imam povezavo na spletnik. Pri stari verziji je bilo možno pogledati spisek vseh objav, tako da je bil spletnik zelo pregleden. Pri novi verziji tega ni. Zadeva mi še vedno funkcionira, vendar se moja zadnja objava na spisku vseh objav ni pojavila. Tole se odpre s klikom na povezavo "BLOG" na moji spletni strani.

Je mogoče urediti tako, da se vsaka moja nova objava pojavi na tem spisku? Predzadnja se recimo je, čeprav je bila objavljena že po preoblikovanju portala. Idealno bi bilo, da bi bilo spletnik mogoče urejati, kot se sicer da urejati bloge. Objave po kategorijah itd.
Pa število ogledov se je tudi videlo pri prejšnji varianti spletnika.

Seznama starih spletnikov ni mogoče več posodabljati z novimi objavami, saj sem ločil bazi, tako da bo treba uporabljat nove sezname.

lp, Tadej

Zadnje novice

NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
17.09.2021 ob 12:00:26
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
Tvoja priložnost veselju dati nov naslov Pridite v NLB na posvet k strokovnjaku za kredite ali nas pokličite prek video... Beri dalje »
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
02.06.2021 ob 13:07:02
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »