Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - JanezJe - 10.4.2009

karantanka Napisal:Spletnik sem imela namen izbrisati, pa sem ugotovila da se ga ne da. Sam povem, da ne bi kdo rekel, da ne držim besede. Pa še to. Pisala sem tudi administratorju, pa se ni nič zgodilo. Čista ignoranca ... mah sej je brez veze :roll:

V stari verziji je bila možnost nastavitve posamezne objave v spletniku, da je lahko zadeva vidna samo lastniku, prijavljenim ali pa povsem javna. Po prehodu na novo verzijo sem želel spremeniti status celotnega spletnika tako, da ne bi bil več viden, vendar to žal ni mogoče. Edino kar je ostalo je TRAJNO brisanje vsake posamezne objave...
Tako kot praviš, brez veze...

lp, Janez

Ali pa enostavno izbrišeš vsebino posamezne objave....

http://www.podsvojostreho.net/vsebina/spletniki/janezje

lp, Janez

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Furbo - 10.4.2009

Jaz bi si shranil objavo, jo izbrisal s komentarji vred, izklopil komentiranje in jo ponovno objavil.

Furbo Napisal:Jaz bi si shranil objavo, jo izbrisal s komentarji vred, izklopil komentiranje in jo ponovno objavil.

Če si shraniš objavo padejo povezave na slike. Če želiš objavo slik jih moraš ponovno naložiti. Kot pravi karantanka je vsak trud z objavami brez veze...

lp, Janez

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Pier01 - 10.4.2009

karantanka Napisal:Spletnik sem imela namen izbrisati, pa sem ugotovila da se ga ne da. Sam povem, da ne bi kdo rekel, da ne držim besede. Pa še to. Pisala sem tudi administratorju, pa se ni nič zgodilo. Čista ignoranca ... mah sej je brez veze :roll:

Jaz sem že 3 tedne nazaj napisal, da je na forumu absolutno premalo moderatorjev za število prispevkov, ki se dnevno napišejo. Ni mi pa jasno, kako to, da se ne zganejo in ne naredijo nekaj na tem!!!

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 10.4.2009

Pier01 Napisal:

Jaz sem že 3 tedne nazaj napisal, da je na forumu absolutno premalo moderatorjev za število prispevkov, ki se dnevno napišejo. Ni mi pa jasno, kako to, da se ne zganejo in ne naredijo nekaj na tem!!!
Jaz pa pred 18 meseci... 8)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Pier01 - 10.4.2009

ElBarto Napisal:
Pier01 Napisal:

No, tako dolgo nazaj jaz še nisem bil prijavljen na forumu, da bi lahko prebral tvoj komentar! :wink:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 11.4.2009

Pier01 Napisal:
ElBarto Napisal:
Pier01 Napisal:

No, tako dolgo nazaj jaz še nisem bil prijavljen na forumu, da bi lahko prebral tvoj komentar! :wink:
Pardon, ni bilo pred 18 ampak 31 meseci.. kak čas leti :lol:
viewtopic.php?f=26&t=1201&p=31810#p31810

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Pier01 - 11.4.2009

Pa še kako prav si napisal, samo na žalost nihče ne premakne riti, da bi kaj ukrenil. Res žalostno.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 12.4.2009

A to vsi sam mal jamrate, ali se je tukaj kdo zdaj javil za moderatorja?

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 12.4.2009

JanezJe Napisal:

V stari verziji je bila možnost nastavitve posamezne objave v spletniku, da je lahko zadeva vidna samo lastniku, prijavljenim ali pa povsem javna. Po prehodu na novo verzijo sem želel spremeniti status celotnega spletnika tako, da ne bi bil več viden, vendar to žal ni mogoče. Edino kar je ostalo je TRAJNO brisanje vsake posamezne objave...

lp, Janez

Pod vsebino objave je checkbox, da označiš objavo za zasebno. Tako jo potem vidi samo avtor.

Ne moreš zbrisati celega spletnika, lahko pa uporabnik izbriše vsako posamezno objavo. Po mojem je s tem veliko manj dela, kot ga imajo moderatorji, tako da mislim, da bo šlo, kdor bo želel.

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 12.4.2009

Tadej Napisal:A to vsi sam mal jamrate, ali se je tukaj kdo zdaj javil za moderatorja?
Jaz se javim, če nima nihče nič proti.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - karantanka - 12.4.2009

Nebomgabiksal Napisal:
Tadej Napisal:A to vsi sam mal jamrate, ali se je tukaj kdo zdaj javil za moderatorja?
Jaz se javim, če nima nihče nič proti.

Podpiram kandidaturo Big Grin

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - karantanka - 12.4.2009

Tadej Napisal:
JanezJe Napisal:

lp, Janez

Pod vsebino objave je checkbox, da označiš objavo za zasebno. Tako jo potem vidi samo avtor.

Ne moreš zbrisati celega spletnika, lahko pa uporabnik izbriše vsako posamezno objavo. Po mojem je s tem veliko manj dela, kot ga imajo moderatorji, tako da mislim, da bo šlo, kdor bo želel.

lp, Tadej

Hvala za brisanje reklam v mojem spletniku. Kaj pa opcija, kot je bila včasih, da si komentarje sam lahko brisal, je to možno uvesti nazaj?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 12.4.2009

jaz se tudi, (že tretjič), obljubim da bom brisal vse kar ne bo v pravi temi in premaknil tja ter zaklepal teme, ki so že 16. odprte na isto temo (kaj je boljše, cigl ali siporeks)

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »