Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - izotop - 25.3.2009

bil enkrat v njihovem salonu v btc-ju, pa dobi človek občutek, da je prišel kakšno "vročo" robo nabavljat, ne kuhinje (brača karič press) :mrgreen:
očitno gre to oglaševenje tukaj tudi v tem stilu..

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Furbo - 25.3.2009

janko2810 Napisal:Furbo zgleda da te zelo boli moje reklamiranje na forumu.ves kaj pa mene boli?da se ja k men zateklo 5 ljudi ki so ostali brez dela v tem času zaradi podjetja,ki pač padlo v stečaj(delavci niso nič krivi)pa še to pri tem mi tudi pomaga dobavitelj materialov(za 400 m2 materiala po nabavni ceni)nekako si pač moramo pomagati.zato je tudi cena kvadratnega metra tako nizka.
če pa imaš mogoče ti kak posel ali idejo,da pomagamo tem monterjem pa se kar javi.

lp janko

Seveda me moti, ko se takole propagiraš in delaš pod ceno. Zato ker naj bi bilo 5 fantov v stiski, bi zdaj zbijali cene vsem ostalim ?

Dobavitelj materiala ti že lahko pomaga, samo to zagotovo ni bilo mišljeno na način, ki bi razjezil vse ostale njegove odjemalce, katerim škodiš. Če si dobil material nekaj ceneje, drži običajne cene in z razliko pomagaj fantom.

Če so tako izkušeni in sposobni, bodo zagotovo dobili delo v vsakem podjetju, ki se ukvarja z suhomontažo, če ne drugače kot kooperanti.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - karantanka - 25.3.2009

JanezJe Napisal:
karantanka Napisal:ta pa je vstrajen :roll: http://www.podsvojostreho.net/vsebina/spletniki/dan-kuchen/kuhinje-dan/1665

Počakaj malo da se še "magdi" oglasi in pohvali zadevo... :twisted:

lp, janez

:lol:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - vuego - 26.3.2009

Se strinjam z Nebomgabiksal. Nujno je treba vzpostavit red. Skoraj je že tako, da je v vsaki temi po en oglasni post.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - dadal - 26.3.2009

Pravzaprav sem ta forum že kar nekaj časa prebirala, danes tudi uporabila. Moram reči, da je zelo zadovoljiv, kar precej zanimiv stvari prebereš, dobiš kakšno rešitev in učiš se morda že na izkušnjah drugih, da ti je marsikaj prihranjeno.

Moram reči, da me moti to, ko nekako ne dovolite ponudnikom, da se predstavijo. Zakaj ne, bolje da se tako javno kot pa po zasebnih stikih, ker potem ne dobimo nikakrnšnih povratnih informacij. Saj je od posameznika odvisno za koga se bo odločil.

Kaj pa bi bilo takšnega, če bi bile tu gori konkretne ponudbe, dimenzije, količine, cene
recimo klasična gradnja - ali je potrebno izumljati toplo vodo - mislim da ne. Razlike pri izvajalcih pa so tako očitne, da je gotovo nekaj hudo narobe.

Konkurenca je povsod dobrodošla in ne moremo ščititi tistih, ki jim gre tako zelo dobro, da se zaenkrat ne rabijo ponujati po forumih... To je zgrešeno...

Ravno ko sem iskala izvajalce, sem najbolj potrebovala kakšno priporočilo, seveda pa tudi konkretne cene različnih graditeljev oz. novograditeljev. To pogrešam in nič me ne moti, če nekdo napiše ponudbo

KLASIČNA GRADNJA; tloris 9 x 9 klet cca ..... odstopanja možna za .....
pritličje itd.
ostrešje
groba inštalacija
ometi

takšne stvari pogrešamo, no vsaj jaz in verjetno tudi tisti, ki o gradnji še razmišljajo!

Pa brez zamere!

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 26.3.2009

Seveda te nič ne boli s tujim curklom po koprivah mahat. A misliš, da je admin mati tereza in da je tale forum postavil z namenim reševat človeštvo? Recimo da ti odpreš kino dvorano. Zagvišno bomo lohk vsi brez karte hodili filme gledat. Japajade.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 26.3.2009

vuego Napisal:Se strinjam z Nebomgabiksal. Nujno je treba vzpostavit red. Skoraj je že tako, da je v vsaki temi po en oglasni post.
:oops: me veseli, da imam somišljnike. Mislim, da bi bilo treba vspostaviti malo reda (ne preveč), ampak sejanje vsepovprek znižuje kakovost foruma. Se mi zdi, da je od moje prijave pa do danes šlo kar na dol. Zadnja cvetka je Koliko eurov potrebujeva za najine želje?
Kot je zanjo rekel "JustMe" - Temo bi lahko prestavili pod Kr neki :mrgreen:
ali pa jo dve strani nazaj zakleniti. Še daleč najmanj je kriva avtorica...

@dadal, kar pa se oglaševanja tiče - najboljša reklama je dobro delo. Še nobenega nis(m)o spljuvali, če je to delal z dobro mero zdrave pameti. Poglej recimo Tarakoto, Furbota, fičo1980, telmos, ataIBA... pa še kdo. Vsi imajo nek skupni imenovalec z našimi hiškami in stanovanji.
Če pa kdo hoče oglaševati pa zato obstaja
1) imenik (a še? :? ),
2) spletnik
3) zakup oglasnega prostora.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 26.3.2009

V glavnem smo zgoraj našteti na forumu prisotni bolj tako, za hobi, ne pa z namenom prodajanja svojih storitev.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Furbo - 26.3.2009

Terakota Napisal:V glavnem smo zgoraj našteti na forumu prisotni bolj tako, za hobi, ne pa z namenom prodajanja svojih storitev.

Točno tako, jaz sem prek tega foruma dobil mislim da vsega 2 objekta, ali pa celo samo enega, pa še to manjše vrednosti.
Niti me ne zanima delo za fizične osebe, pač bolj delam za firme.

Moti me pa, da tu svetujem že par let, ko kdo kaj vpraša redkokdaj kdo kaj odgovori, ali odgovori z eno vrstico, ko pa kdo ponudi kako delo, se jih pa javi pet komadov takoj v temo, pa še pet na zasebno.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - emi - 26.3.2009

Nebomgabiksal Napisal:
vuego Napisal:Se strinjam z Nebomgabiksal. Nujno je treba vzpostavit red. Skoraj je že tako, da je v vsaki temi po en oglasni post.
:oops: me veseli, da imam somišljnike. Mislim, da bi bilo treba vspostaviti malo reda (ne preveč), ampak sejanje vsepovprek znižuje kakovost foruma. Se mi zdi, da je od moje prijave pa do danes šlo kar na dol. Zadnja cvetka je Koliko eurov potrebujeva za najine želje?

@dadal, kar pa se oglaševanja tiče - najboljša reklama je dobro delo. Še nobenega nis(m)o spljuvali, če je to delal z dobro mero zdrave pameti. Poglej recimo Tarakoto, Furbota, fičo1980, telmos, ataIBA... pa še kdo. Vsi imajo nek skupni imenovalec z našimi hiškami in stanovanji.
2) spletnik

ampak res, kaj je z imenikom? se je dalo včasih prav fino najt kakega ponudnika.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ElBarto - 26.3.2009

Nebomgabiksal Napisal:

2) spletnik
Spoštovani kolegi, poglejte spodnje poste in datume ( z letnico vred)
viewtopic.php?f=26&t=1201&p=31810#p31810

http://www.podsvojostreho.net/forum/viewtopic.php?f=26&t=1536&st=0&sk=t&sd=a&start=73

viewtopic.php?f=26&t=11449&p=90160#p90160

in mi povejte, če se je kaj spremenilo?
Lep preostanek večera, El B.
p.s. pop tv ->
21:45 Na kraju zločina: Miami (C. S. I.: Miami), 6. sezona, 10. del ameriške nanizanke
22:40 24UR zvečer (že 1 ura od večerje, takrat bom sigurno lačen pa me bojo malo nahranli)
23:00 Zdravnikova vest (House), 2. sezona, 8. del ameriške nanizanke

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 27.3.2009

ElBarto Napisal:Spoštovani kolegi, poglejte spodnje poste in datume ( z letnico vred)
viewtopic.php?f=26&t=1201&p=31810#p31810
http://www.podsvojostreho.net/forum/viewtopic.php?f=26&t=1536&st=0&sk=t&sd=a&start=73
viewtopic.php?f=26&t=11449&p=90160#p90160
in mi povejte, če se je kaj spremenilo?
Spremenilo se je predvsem to, da je uporabnikov še več in da so se tudi šušmarji računalniško opismenili. Iskalnik še vedno srednja žalost... Vsekakor mislim, da je forum dober in da je dosegel plafon free foruma. Zdaj pa v zbiranje spozorjev, grajenje imenika in ... malo pogumno ... da vse poste novincev pred odobri moderator. Le več teh!

ElBarto Napisal:23:00 Zdravnikova vest (House), 2. sezona, 8. del ameriške nanizanke
Jaz sem prilezel do s05, e17 (čakam na prevod e18) :twisted:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 1.4.2009

Glede oglaševanja v objavah... Vsak lahko prispeva k trudu, da bi bilo tega čim manj. Prosim, še naprej uporabljajte prijave prispevkov, te se potem tudi redno obravnavajo.

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - karantanka - 8.4.2009

Zdej je pa meni malo prekipelo. Prosim, da se na področju reklamiranja res nekaj ukrene, ker to je pa zdaj že višek. V spletnik mi je nekdo na isto temo oddal reklamo za malarijo in to 3x. Če v dveh dneh ne izginejo te reklame iz spletnika brišem jaz spletnik.

še link, da bo lažje ukrepat, če sploh bo kdo želel
http://www.podsvojostreho.net/vsebina/spletniki/karantanka/malarija/1671 in http://www.podsvojostreho.net/vsebina/s ... kamen/1657

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - karantanka - 10.4.2009

Spletnik sem imela namen izbrisati, pa sem ugotovila da se ga ne da. Sam povem, da ne bi kdo rekel, da ne držim besede. Pa še to. Pisala sem tudi administratorju, pa se ni nič zgodilo. Čista ignoranca ... mah sej je brez veze :roll:

Zadnje novice

Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
08.06.2021 ob 07:28:05
Predstavljamo vse montažne hiše na slovenskem trgu
Odločitev za nov dom je ena najpomembnejših v življenju. Zato je potrebno, da izberemo dobro in kakovostno hišo, ki nam bo... Beri dalje »
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »