Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - KDamc - 2.2.2009

No počasi se bomo navadili tudi na to spremembo foruma :wink: !!

Najbolj me moti prijavljanje in odjavljanje, saj me vsakič ko zapustim forum sistem avtomatsko odjavi kljub temu, da sem mu že 1000 krat obkljukal, da naj me avtomatsko prijavi. Pa prijavljanje na prvi stranmi, pa v forumu ..... pa še kje!!!

Skratka, ko bo popedenano to s prijavljanjem, bo po moje kar precej manj žolčna zadeva.
POHVALIL bi pa hitrost delovanja, ki je neprimerno višja kot pri starem.

LP-Damijan

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Hanzi - 2.2.2009

Sem mislil da je samo moj laptop tako trapast ali pa jaz da se ne znam avtomatsko prijavit, sedaj pa vidim da nisem edini

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 3.2.2009

Meni pa zadeva kar deluje - sem pa enkrat vmes pobrisal vse piškotke in od takrat naprej nimam težav. V lisički stisneš Ctrl-Shift-Del.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 3.2.2009

Komentarji na spletnikih spet delajo. Smile Počasi bo vse tipi topi.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - nikki - 3.2.2009

mogoče sem staromodna ali ne vem kaj, ampak prejšnja oblika foruma mi je bila bolj domača.... :oops:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 4.2.2009

Terakota Napisal:Komentarji na spletnikih spet delajo. Smile Počasi bo vse tipi topi.

No sej ideja je v tem, da bom lahko potem na tipi topi dodal se kak ekstra plus Smile

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 4.2.2009

Napredek je dobrodošel na vseh področjih. Če ne greš naprej, če stagniraš, ostaneš zadaj, konkurenca te prehiti. Brez napredka bi še vedno živeli v Potočki Zijalki in tegale foruma ne bi rabili, ne glede na staro ali novo obliko. Smile

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - 5522 - 4.2.2009

Forum spremljam več kot leto, no sedaj sem se pa celo prijavil Smile glede prenove pa moram povedati da deluje veliko bolj profi istočasno pa manj domače in vsaj jaz teme težje najdem, no mogoče pa je to samo občutek, drugače pa izgleda bolje

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - simon99 - 4.2.2009

Nebomgabiksal Napisal:Meni pa zadeva kar deluje - sem pa enkrat vmes pobrisal vse piškotke in od takrat naprej nimam težav. V lisički stisneš Ctrl-Shift-Del.

V kakšni lisički stisneš ctrl-shift-del?
A kaj delate analizo, če se je število komentarjev povečalo ali zmanjšalo. Od mene se je gotovo zmanjšalo, ker se mi ne ljubi vsakič prijavljat.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - izotop - 4.2.2009

lisička=firefox :wink:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - K&M - 5.2.2009

Zgleda vsekakor bolje in tudi znajdem se kar. Imam pa tudi jaz probleme s prijavljanjem. Gesla mi ne sprejme, trdi, da je napačen. Tako sem zdaj že dvakrat zahtevala novega. In kaj sem ugotovila. Geslo mi sprejme, če naredim tako: grem pod neko temo, kliknem odgovor, potem me vpraša po geslu in ga tudi sprejme. Čudno.
Rada bi imela spet staro svoje geslo pa ne vem kje naj to spremenim.?!

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 5.2.2009

Sprememba gesla:

kliknes Uredi profil zgoraj desno. V profilu izbereš Profil » Uredi nastavitve računa. Vpišeš gesla, dobiš aktivacijski mail, klikneš povezavo v mailu in to je to.

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - pitboss - 5.2.2009

ja s to avtomatsko prijavo je res štala.

Vsakič znova se moram prijavljati (vrže me na stran s prijavo, se prijavim, me vrže na prvo stran kjer sem prijavljen, ko pa kliknem na "Nove teme od zadnjega obiska, pa me spet vrže ven in se moram znova prijaviti).

skratka neuporabno (3x prijava za ogled novih tem).

Izgled pa je drugače ok, vsekakor boljši od starega. :wink:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - tlozej - 5.2.2009

Meni pa prijave zaenkrat delajo ok... (Firefox)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Border - 6.2.2009

Prijava meni tudi ne štima najbolj... IE še nekak, Chrome pa niti pod razno... ZELO tečno! Izgleda sem se pa že kar navadil, mi je prav všeč! Napredek mora bit, sploh, če je estetski ;-p

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »