Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - tris - 29.1.2009

s55ra Napisal:Še vprašanje: ali obstaja možnost "Označi vse kot prebrano"?

Big Grin

obstaja .......... če že nisi našel.........na zavihku FORUMI ......spodaj ...na koncu forumov so v vrsti:
Zbriši vse piškotke | Ekipa | Označi forume kot prebrane

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - betonmajster - 29.1.2009

Tadej Napisal:
betonmajster Napisal:pri men je tud hitrejši tko na uč

zamenjaj še ono "sroboskopsko" pisavo
bold ali nekaj drugega na prvo stran
pa si zabil žebelj na glavo

Tega pa nisem najbolje razumel. Katero pisavo kje?

1. gumbi nova tema, odgovori,profil, citiraj, prijava......"sroboskopsko"
2. prva stran: Nove objave od prejšnega obiska
forum, tema in uporabnik so z enako pisavo, meni se zdi nepregledno spremeni vsaj re."bold ali nekaj drugega"

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Urs - 29.1.2009

Še vedno bi bilo dobrodošlo, da bi se kaj naredilo na preglednosti Novih objav od prejšnjega obiska. Je vse rdeče in nepregledno, če že morajo biti poleg naslovov tem tudi naziv foruma, v katerega sodi. Pa prostora bi bilo verjetno tudi dovolj, da se nova tema ne bi vila preko dveh vrstic.
Sicer pa super odzivnost na predloge forumašev!.

lp

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - tlozej - 29.1.2009

Meni še vedno prikazuje napačno uro na forumu (15 min prehiteva) - ali je ta napaka samo pri meni?

Drugače pa mi je forum všeč - razen stvari, katere so tudi drugi povedali in se tudi pohvalno hitro odpravljajo Smile

LP

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Zaspanc - 29.1.2009

betonmajster Napisal:1. gumbi nova tema, odgovori,profil, citiraj, prijava......"sroboskopsko"

Uporabljen naziv je res malce čuden, a točno o tem je že bilo govora.

Nekaterim takšna zamegljena pisava povzroča glavobole, in to dobesedno!

Kdor želi gledat ekran megleno kot čez paus papir pa si že lahko vklopi tisti znameniti "clear type" v nastavitvah samih windowsev...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - betonmajster - 29.1.2009

Se opravičujem mislil sem "stroboskopsko" izraz, ki se mi je v trenutku zdel primeren in mi je T ušel vendar mislim da ste kljub napaki razumeli.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tadej - 29.1.2009

Ja, saj sem razumel in bom tudi popravil, samo tam, od koder sem jaz doma, ima dan samo 24ur. Smile

lp, Tadej

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Zaspanc - 29.1.2009

Če vstaneš uro prej, jih ima lahko 25 :wink:

Saj vemo da se trudiš in to cenimo, čeprav včasih koga malce zanese... 8)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ladjar - 29.1.2009

-

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Tedi - 31.1.2009

Naj še jaz malo pokomentiram:
vidim da si prešel na phpbb3, kar je glede zaščite in funkcionalnsti dobro. Si pa žal pri tem "uničil" največjo prednost, ki jo je vsaj zame imel tale portal/forum - namreč da so teme foruma navedene že na prvi strani. Sicer se zdi, da gre samo za en klik (do strani forum), vendar je tukaj še vprašanje preglednosti - sedaj je potrebno skrolati navzdol da pogledaš vse teme/kategorije, prej pa so bile lepo na očeh.
Škoda!
Prej sem veliko previsela na tem forumu, sedaj pa se kaj hitro spravim dol, ker so stvari zelo nepregledne.
Se pridružujem predhodnikom, da so "zadnji odgovori" nepregledni, ker je ime teme in pisec oboje napisano z rdečo. Popravi vsaj to...
Pa morda s kakšno črto razmeji gride na vstopni strani (spletniki, zadnji odgovori, itd)

LP, Tedi

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 1.2.2009

Je število objav res drastično padlo, ali se mi samo zdi?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Samojed - 1.2.2009

Problem je tudi pri prijavljanju. Gumb na prvi strani omogoča pregled tem od zadnjega obiska, a ko ga kliknem, sem takoj neprijavljen. Sledi spet vnos imena, gesla itd. Se tu da kaj poštimat?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - dannyxp - 1.2.2009

jaz se strinjam s samojedom... bi blo dobro, če bi se lahko prijavil že na prvi strani, pa tudi videl bi, če si prijavljen oz. s kakim nickom si prijavljen ali ne...

lp,d

P.S. sem se ga že težko navadil, ampak ker rabim informacije sem se pač sprijaznil z novo obliko, če bi blo kej manj pomembnega verjetno ne bi več bil "bralec"

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Furbo - 1.2.2009

Terakota Napisal:Je število objav res drastično padlo, ali se mi samo zdi?

Lahko da ja, sicer ne spremljam številk, ampak stran je postala povsem nepraktična. Kar je bilo prej pregledno in dostopno z enim klikom, je sedaj vse par klikov stran.

Nepotrebna 'nadgradnja', s katero smo prišli na slabše.

Če gre stran danes nazaj na star izgled, je to čista zmaga.

Vse kar bi potrebovali novega, bi bila možnost dajanja večjih slik direktno na forum, namesto mučenja s povezavami od drugod in brco v rit nekaterim že prav neokusnim oglaševalcem, ki prav nič ne prispevajo, ampak samo namigujejo da so v tem ali onem fohu ali pa se kar direktno oglašujejo.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 1.2.2009

Navaden iskalnik je ponavadi zgoraj na očeh (levo ali desno). Mislim, da tega sedaj sploh ni in je samo 'Napredno iskanje'. Se mi pa zdi, da najde več in bolje ;-)

Še vedno čakamo na ureditev spletnikov. Testira naj se tudi s FF.

Zadnje novice

NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
17.09.2021 ob 12:00:26
NLB Stanovanjski kredit | Podarimo 100x 3 mesečne obroke
Tvoja priložnost veselju dati nov naslov Pridite v NLB na posvet k strokovnjaku za kredite ali nas pokličite prek video... Beri dalje »
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
02.06.2021 ob 13:07:02
ENOSTAVNO DO PONUDBE ZA KREDIT. Oddajte povpraševanje več bankam naenkrat.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »