Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Pier01 - 26.1.2009

Kakšna je pa razlika med "nove teme" in "poglej aktivne teme"? :roll:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - franci007 - 26.1.2009

Administrator ne vem ali se jaz ne znajdem na preoblikovanem forumu ali se je moj spletnik nekam izgubil??

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Fery - 26.1.2009

franci007 Napisal:Administrator ne vem ali se jaz ne znajdem na preoblikovanem forumu ali se je moj spletnik nekam izgubil??
Ampak res, če je vse ostalo še pogojno uporabno (estetsko me niti ne zanima), je pri spletnikih totalno vse v razsulu.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Ericssson - 26.1.2009

mene pa moti zgoraj to, da linki niso ločeni:
Neodgovorjena sporočila Nove teme Poglej svoja sporočila Poglej aktivne teme Napredno iskanje

bolje bi bilo takole recimo:
| Neodgovorjena sporočila | Nove teme | Poglej svoja sporočila | Poglej aktivne teme | Napredno iskanje |

če ne drugega bi bilo bolj pregledno...

lp, Erik

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - izotop - 26.1.2009

Ericssson Napisal:mene pa moti zgoraj to, da linki niso ločeni:
Neodgovorjena sporočila Nove teme Poglej svoja sporočila Poglej aktivne teme Napredno iskanje

bolje bi bilo takole recimo:
| Neodgovorjena sporočila | Nove teme | Poglej svoja sporočila | Poglej aktivne teme | Napredno iskanje |

če ne drugega bi bilo bolj pregledno...

lp, Erik

bolj kot črte bi pomagalo, da se aktivira druga barva, ko greš čez tekst ali pa območje teksta.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Zaspanc - 26.1.2009

Sem že predlagal okvirčke, gumbke, da je videt za kaj se gre še preden šlataš z miško...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - simon99 - 26.1.2009

Meni je GROZNO. Prej sem takoj po vstopu videl vse nove odgovore v vseh forumih skupaj. Sedaj moram klikati vsakega posebej in je bistveno bolj zamudno. Ker sem (bil) zasvojen s tem forumom, sem ga obiskoval po večkrat na dan. Sedaj sigurno ne bom vsakič posebej odpiral vsakega foruma. Adijo...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - zdezgo - 27.1.2009

Spletnik je bil res potreben prenove. Vendar pa me moti, ker ne morem takoj videti kaj je novega na strani. Tudi jaz bom po vsej verjetnosti manj gor kot prej. Nujno bi rabili možnost, da lahko hitro in enostavno pregledamo novosti.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - dannyxp - 27.1.2009

tako je.....

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Terakota - 27.1.2009

Mam občutek, kot da forum prebiram stoje na glavi. Al pa da mi je nekdo monitor zasukal za devetdeset stopinj in kurzor ne sledi gibom miške. Probajte. Al pa da moram po tanovem na škrge dihat. Alpa... Se pa počutim čist otročje ko vidim, s kolk različnimi barvicami lahko čečkam v tale z vezek. Itak, da se bomo moral navadit. Ene stvari so fajn, ene pa ne. Na svoji spletni strani imam povezavo na spletnik. http://www.podsvojostreho.net/weblog_al ... s.php?w=64 Zaenkrat je še po starem in pregledno, pa tudi število obiskov po posameznih objavah se še vidi. Kako bo z bodočimi objavami pa pojma nimam.
Se mi zdi, da iskalnik deluje bolje... Po kakšnem tednu bom verjetno spet čist notr padu Smile

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 27.1.2009

Zadnji spletniški vnosi so fajn zadeva, ampak število komentarjev pa je sevada napačno (vem, da je na temi vsaj en komentar). Ne vidi se ne število obiskov, ne starost ne... Zakaj se je treba prijaviti za branje komentarjev? Spletniški del je neprijazen do FF.

PS1: Terakota, lahko se srečen, ker imaš še star design ;-)
PS2: vse komentarje oddajam v pozitivnem duhu in v upanju na čimprejšnje popravke

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - FranciZ - 27.1.2009

Zakaj, hud...a, mi na prvi strani kaže, da sem prijavljen, ko pa grem na forum ali pa hočem napisati post, pa se moram prijaviti ?

Se strinjam z zgornjimi izjavami, da je komplicirati nepotrebno, če stvar deluje in živi. Rajši bi
se nekaj naredilo na redu in vsebini, forum bo pa sedaj še manj pregleden in pregledan.

Na začetku, recimo, neprebrane objave, so pa skoraj vse iz iste teme ... :roll:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ma&sa - 27.1.2009

Še vedno sprašujem kje so v spletniku komentarji? Pa še slike so nekam zginle? Confusedhock:

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Urs - 27.1.2009

Se podpišem pod vse zgornje. Zakaj je gumb potrdi namesto pošlji. Kaj potrjuješ, ko napišeš? Da misliš, kar si napisal?
Ta dvakratna prijava je nepotrebna Idea

lp

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - karantanka - 27.1.2009

Ampak res bi bilo nujno nazaj vrnit opcijo, da si lahko prebereš vse zadnje objave od zadnjega priklopa na forum. To funkcijo pa res pogrešam. Tako sem šla samo po naslovih kaj me zanima, zdej pa je treba vsako temo odpret in čekirat. Zamudno in nepregledno.

p.s.
Se posipam s pepelom. Vidim, da je ravno to ponovno uvedeno, samo ni na prvi strani.
TNX za to funkcijo. Big Grin

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »