Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Mnenja in predlogi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Tema: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) (/showthread.php?tid=1536)

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 26.1.2009

Tadej7ad Napisal:
Sammmy Napisal:Tudi mene moti, da se objavljene http povezave ne odprejo v novem zavihku/oknu...
Na povezavo klikni z desnim gumbom in nato "Open in new tab"
Še lažje - držiš CTRL in klikneš... velja vsaj za GC, FF in IE7.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - tomice - 26.1.2009

Nebomgabiksal Napisal:
Tadej7ad Napisal:
Sammmy Napisal:Tudi mene moti, da se objavljene http povezave ne odprejo v novem zavihku/oknu...
Na povezavo klikni z desnim gumbom in nato "Open in new tab"
Še lažje - držiš CTRL in klikneš... velja vsaj za GC, FF in IE7.
To vsi vemo, vseeno pa bi bilo bolje, če bi se, tako kot prej, same odpirale v novem oknu.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - ma&sa - 26.1.2009

Jaz pa komentarjev v " mojem spletniku" ne najdem?

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Urs - 26.1.2009

Ne vem no, vendar gumb "preberi" - spletnik na prvi strani v zgornjem grafičnem delu strani v Googlu Chrome, ne dela. IE8 pa je tako ali tako niti ne odpre in piše neko sporočilo o napakah (Fatal error: Call to undefined function drupal_clear_css_cache)

Pa dobro bi bilo, če bi Neprebrane objave v forumih bile barvno urejene tako, da bi bil naslov v eni barvi (rdeči, kot doslej), tema, v katero sodijo, pa v kakšni drugi barvi (Mnenja in predlogi), če se že gremo preglednost.

POleg tega opažam, da je na mojem 19" monitorju praktično cela desna spodnja stran prazna, se pa drenjajo Zadnje teme pod Neprebrane objave v forumu, kjer ni neke prave ločnice. Vse isto, vse rdeče. Te Neprebrane objave v forumu /Zadnje teme v forumih bi imele dovolj prostora v isti višini/poravnavi brez scrollanja navzdol.

Čudno se mi zdi tudi to, da je zgornji del strani grafično lepo urejen, spodnji del pa je bolj ali manj tekstovni, zlasti pa grafično nedodelan. Glede pregledenosti prve strani je bil stari forum dva koraka pred tem.

Glede ostalega, ko bom probal, sem namreč še kar "osupel" nad začetno stranjo (spodnji del), kjer se ne znajdem najbolj. Manjka intuitivnost, ki bi ji pomagala oblika...

Edit: nisem več "osupel", forumi so v redu. B.p. Po krajši uporabi tudi preglednost itd. ne trpi več.

LP

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Samojed - 26.1.2009

Hm, jaz najbolj pogrešam gumb "prikaži nova sporočila od zadnjega obiska". Ta mi je bil zakon, zdaj pa ga ni ali pa ga jaz ne najdem.

Glede ostalega - kaj pa vem, stvar navade pač. Pri dan hudič, drugi dan že bolje, tretji dan pa že ne vem da je kaj drugače, razen omenjenega gumba Big Grin

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - roman1234 - 26.1.2009

Tako kot samojedu je tudi meni bil gumb "prikaži nova sporočila od zadnjega obiska" zakon, zdaj pa ga ni ali pa ga ne najdem.
Tudi zelo rad sem imel VSE informacije od zadnjega obiska na enem oknu.

Ali obstaja varianta, da se odločiš za uprabo novega ali starega designa foruma?
Na določenih tujih straneh imam to možnost.

LP

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - BogyX - 26.1.2009

Tudi sam iščem prikaži nova sporočila od zadnjega obiska.

Je kje še stari forum?

Lp
Bogdan

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - MojWeb - 26.1.2009

Moje skromno mnenje...Ne popravljaj tistega kar dela. No ja saj je lepši, je pa popolnoma nepregleden.
lp

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - auditor - 26.1.2009

Nekak se ne znajdem najbolje - pa nekatere stvari pogrešam.

Stara varianta je bla cooooolll !

Lp A

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Samojed - 26.1.2009

Našel! Big Grin

Klikneš forumi (na vrhu, v oranžnem okvirju), potem pa Nove teme.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - BogyX - 26.1.2009

Eeee Samojed - življenje rešo ;-)

Hvala.

Bo se zgleda treba navadit na te nove barve ...

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - berek - 26.1.2009

Pogrešam nove teme za en dan, dva dni, tri dni in en teden.
Pogrešam tudi objave od zadnjega obiska.

Drugače se mi zdi forum čisto pregleden.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - berek - 26.1.2009

Hotel sem pa še nekaj napisat glede večnega popravljanja oz zidanja po balkansko.
Ko sem iskal hišo sem videl tak primer nekje med dolskim in litijo.
Priseljenec je nekoč kupil hlev s pašnikom. Potem je pa ta hlev per partes spreminjal v bivališče teden za tednom kolikor je imel denarja. Seveda vse po domače.
prav žal mi je bilo ko sem z družino prišel tja (novogradnja z novim pohištvom in ogrevanjem)
In je bil prav užaljen, ko sem rekel da mi ni všeč. (pol hiše je bilo še vedno štala)

Bolj znan primer je ljubljanski city park. Večna gradnja. Kolikor dobijo novcev, takoj se širijo.
Vzdrževalci so pa še od otvoritve v gradbenih barakah tik ob šmartinski. Od začetka ni bil mesec dni skupaj brez plank. Glavni vhodi so pa po deskah čez požarne hodnike in mimo stranišč. Ampak balkanci kar norijo po njih.

Torej nisi slovenc, če ne spreminjaš.

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - Nebomgabiksal - 26.1.2009

Na forum sem se že kar privadil, kljub temu da najbolj uporabne zadeve niso več pri kliku.
Še vedno pa je cela štala v spletnikih (v FF še malo bolj kot v IE).
- ne vidiš koliko je komentarjev dokler ne greš v objavo
- citiranja in [code] je katastrofa, ker ne dela
- v FF je vse razmetano levo desno, v IE pa je moteča sredinska poravnava

Re: Preureditev foruma (predlogi dobrodosli) - M|ha - 26.1.2009

Ok, gumb "nove teme" kot kaže deluje ok, prosil bi če se da v oklepaj dodati število novih objav, tako kot je bilo včasih. Sicer ti na dnu piše, koliko zadetkov je našlo, ampak vseeno.

Zadnje novice

Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
02.06.2021 ob 13:07:02
Potrebujete stanovanjski kredit? Naredite si informativni izračun.
V življenju so stvari pogosto nepredvidljive. Velikokrat nas presenetijo dogodki, ki so vezani na večjo, neobičajno porabo finančnih... Beri dalje »